Про всі проблеми наживо розповість 5-й канал

Про головні події в Україні та світі цікаво та всебічно розкаже 5 канал. Інформаційно-аналітичний телеканал транслюється 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Тут варта уваги кожна телепередача. Ефір наповнено різними ток-шоу, трансляціями наживо, дискусіями з відомими політичними на суспільними діячами.

Ці програми заслуговують на особливу увагу

Якщо бажаєте бути в курсі всіх подій в світі та Україні, то дивиться новини на п’ятому «Час новин». Підіб’ють підсумки доби ведучі у програмі «Час. Підсумки дня». Про головні події, які мали місце протягом тижня розповість п’ятий канал в передачі «Час. Підсумки тижня». Що відбувалося цікавого у Великому місті можете дізнатися з «Час місцевий». Сконцентрують Вашу увагу на ледь помітних деталях, спрогнозують вплив вчинків, планів та заяв перших діячів держави та ін. ведучі програми «Велика політика».

Також 5 канал онлайн періодично показує телепередачу «Машина часу». Під час ефіру перед Вами розкриють багато таємниць минулого задля кращого розуміння сучасного і майбутнього. Ще один проект вартий Вашої уваги «Про Українське». Дивіться періодично 5-й канал – будете обізнані в усіх питаннях.

Дивіться 5 канал онлайн вже сьогодні

Дивіться 5 канал online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на 5 каналі

Перелік основних телепередач 5 каналу

Час новин
Телешоу
Час. Підсумнки дня
Телешоу
Час. Підсумнки тижня
Телешоу
Час. Місцевий
Телешоу
Велика політика
Телешоу
Машина часу
Телешоу
Про українське
Телешоу